Porządek Mszy Świętych i Nabożeństw

Msze św. niedzielne:

Brzeźnica – sobota 16.30/17.30* i niedziela 10.00

Stanów – niedziela, 8.00

Wrzesiny – niedziela, 11.15

Chotków – niedziela, 12.30

Marcinów – sobota 18.00/1900*

* Zmiana godziny Mszy św. następuje wiosną i jesienią; wcześniejsza godzina jest praktykowana od początku października do Niedzieli Palmowej włącznie, zaś późniejsza godzina od II Niedzieli Wielkanocnej (Miłosierdzia Bożego) do końca września.

Msze św. w tygodniu:

Brzeźnica – poniedziałek, środa, czwartek i piątek – godz. 18.00

Chotków – środa, godz. 17.00**

 Stanów – czwartek, godz. 17.00**

Wrzesiny – piątek, godz. 17.00**

** W miesiącach, w których wypadają nabożeństwa okresowe: majowe, czerwcowe, Różaniec, Droga Krzyżowa, a także w Adwencie (Roraty) – Msza św. w tych miejscowościach jest odprawiana o godz. 16.30.

Marcinów – w Adwencie, Wielkim Poście i w październiku Msza św. z nabożeństwem okresowym we wtorki o godz. 18.00.

W najważniejsze święta roku kościelnego: Wielkanoc, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Objawienie Pańskie, Boże Ciało i Wszystkich Świętych, a także w tzw. „święta zniesione” Msze św. są odprawiane według indywidualnie ustalanego planu Służby Bożej. Prosimy sprawdzać godziny w bieżących ogłoszeniach parafialnych, w zestawieniu intencji mszalnych lub w zakładce: „Aktualności”.

Zaktualizowano 11.10.2021 r.